Vyrobíme světlo
podle vašich představ

Jedinečné osvětlení z ručně tvarovaného skla a jiných materiálů.

Sám jste originál? Právě pro vás vytvoříme jedinečné osvětlení. Designéři, skláři i řemeslníci z Luxlighting spojí své síly, aby uvedli v život vaši vizi o funkčním a efektním osvětlení do vašeho domu, obchodu či kanceláře.

Kresebné návrhy konceptu či instalace

Každý unikátní příběh vzniká od prvotní jednoduché skici tužkou na papíře. Je to možná nejdůležitější fáze projektu. Prvotní nápad a proporce zachycené kresbou jsou jedinečné a konkrétní skica se často stává předlohou pro další zpracování ve 3d programech.

Fotorealistické vizualizace
komponentů a celkové instalace

Máme koncept, máme konkrétní kresby, známe atmosféru místa. Můžeme se tedy pustit do 3d modelace projektu a váš sen realisticky zhmotnit prostřednictvím renderovacích programů. Věrnou simulací použitých materiálů a světla ověříme konečnou podobu díla.

Výkresová dokumentace pro výrobu

  • Přesný 3d model využijeme k tvorbě výkresové dokumentace jednotlivých komponentů a vygenerujeme z něj výrobní data pro CNC stroje.

  • Také pro sklářského mistra připravíme technické podklady, aby výsledná proporce skleněných komponentů, odpovídala návrhu.

  • Kromě výkresové dokumentace samotného díla, zpracujeme i výkresovou dokumentaci jeho pozice v prostoru.

  • Zakázkové plastiky se zpravidla skládají ze spousty komponentů, proto vytváříme i návodný storyboard pro jejich postupnou kompletaci a instalaci – krok za krokem.

Dokončené realizace

Lustr Nebula

Pro společnost REDSIDE jsme realizovali kompletní dodávku osvětlení kancelářských prostor a v samotném srdci jsme navrhli a nainstalovali křišťálový lustr NEBULA. Je inspirovaný vesmírnou mlhovinou. Amorfní objekty poletují nad velkým jednacím stolem a vytváří iluzi gradujícího toku vesmírných těles…

Hotel Orion

Do Hotelu Orion na Plešivci v Krušných horách, jsme dodávali kompletní osvětlení včetně skleněné instalace Entity a souhvězdí Oriona. V restauraci jsme pomocí Hliníkových desek vytvořili  kubistický reliéf nepřímého  podsvětlení v provedení RGB.

Space Gate

Vyjímeční klienti si žádají vyjímečné realizace. Do tohoto projektu se tak promítlo téma hlubokého vesmíru prostřednictvím dvoumetrového kruhu, dekorovaného temným reliéfem, který tvoří základ pro křišťálové nebe. Součástí je i bronzové zrcadlo, ve kterém při pohledu z pohodlné sedačky spatříte sami sebe – uprostřed hlubokého vesmíru. Velikost a hloubka instalace dohromady s audiovizuálním systémem s osmi reproduktory vytváří jedinečnou symbiozu – jak akustickou, tak pocitovou. Oboustranná spokojenost při této realizaci nás dovedla i k vylepšení osvětlení kuchyňského prostoru. design: Martin Tochaczek

Hotel Grand Mark Spa

Skleněná stěna, která tvoří světelnou kulisu podél relaxačního bazénku byla v mnoha ohledech technologickým oříškem. Museli jsme se vypořádat se složitým způsobem ukotvení v architektuře i se samotnou konstrukcí stěny. Ta je tvořena křišťálovými tyčemi, které jsou napojeny pomocí dekorativních spojek. Lineární světelná struktura akcentuje a dotváří celý koncept tohoto interieru,…

Hotel President

Do hotelu President jsme navrhli a vyrobili zrcadlící světelné nápisy a dodali osvětlení do recepce a restaurace. V celém hotelu jsme vyráběli i informační systém – gravírované cedulky a mini projektory.

Interiér přesně podle vašich představ

Nezávazná poptávka


clear