Vyrobíme světlo
podle vašich představ

Jedinečné osvětlení z ručně tvarovaného skla a jiných materiálů.

Sám jste originál? Právě pro vás vytvoříme jedinečné osvětlení. Designéři, skláři i řemeslníci z Luxlighting spojí své síly, aby uvedli v život vaši vizi o funkčním a efektním osvětlení do vašeho domu, obchodu či kanceláře.

Kresebné návrhy konceptu či instalace

Každý unikátní příběh vzniká od prvotní jednoduché skici tužkou na papíře. Je to možná nejdůležitější fáze projektu. Prvotní nápad a proporce zachycené kresbou jsou jedinečné a konkrétní skica se často stává předlohou pro další zpracování ve 3d programech.

Fotorealistické vizualizace
komponentů a celkové instalace

Máme koncept, máme konkrétní kresby, známe atmosféru místa. Můžeme se tedy pustit do 3d modelace projektu a váš sen realisticky zhmotnit prostřednictvím renderovacích programů. Věrnou simulací použitých materiálů a světla ověříme konečnou podobu díla.

Výkresová dokumentace pro výrobu

  • Přesný 3d model využijeme k tvorbě výkresové dokumentace jednotlivých komponentů a vygenerujeme z něj výrobní data pro CNC stroje.

  • Také pro sklářského mistra připravíme technické podklady, aby výsledná proporce skleněných komponentů, odpovídala návrhu.

  • Kromě výkresové dokumentace samotného díla, zpracujeme i výkresovou dokumentaci jeho pozice v prostoru.

  • Zakázkové plastiky se zpravidla skládají ze spousty komponentů, proto vytváříme i návodný storyboard pro jejich postupnou kompletaci a instalaci – krok za krokem.

Dokončené realizace

Liquid

Kapkovité útvary s otvorem, kterým proudí světlo – buď do optických kabelů, nastavitelných bodovek, nebo skleněných tyčinek. Pro větší pestrost mohou být nástěnné nebo stropní kompozice doplněny dalšími okolními kapkami v menších proporcích. Sestavy působí dojmem organické rostliny.

Lustr Nebula

Pro společnost REDSIDE jsme realizovali kompletní dodávku osvětlení kancelářských prostor a v samotném srdci jsme navrhli a nainstalovali křišťálový lustr NEBULA. Je inspirovaný vesmírnou mlhovinou. Amorfní objekty poletují nad velkým jednacím stolem a vytváří iluzi gradujícího toku vesmírných těles…

Hotel Grand Mark Spa

Skleněná stěna, která tvoří světelnou kulisu podél relaxačního bazénku byla v mnoha ohledech technologickým oříškem. Museli jsme se vypořádat se složitým způsobem ukotvení v architektuře i se samotnou konstrukcí stěny. Ta je tvořena křišťálovými tyčemi, které jsou napojeny pomocí dekorativních spojek. Lineární světelná struktura akcentuje a dotváří celý koncept tohoto interieru.

Hotel Orion

Do Hotelu Orion na Plešivci v Krušných horách, jsme dodávali kompletní osvětlení včetně skleněné instalace Entity a souhvězdí Oriona. V restauraci jsme pomocí Hliníkových desek vytvořili  kubistický reliéf nepřímého  podsvětlení v provedení RGB.

Space Gate

Vyjímeční klienti si žádají vyjímečné realizace. Do tohoto projektu se tak promítlo téma hlubokého vesmíru prostřednictvím dvoumetrového kruhu, dekorovaného temným reliéfem, který tvoří základ pro křišťálové nebe. Součástí je i bronzové zrcadlo, ve kterém při pohledu z pohodlné sedačky spatříte sami sebe – uprostřed hlubokého vesmíru. Velikost a hloubka instalace dohromady s audiovizuálním systémem s osmi reproduktory vytváří jedinečnou symbiozu – jak akustickou, tak pocitovou. Oboustranná spokojenost při této realizaci nás dovedla i k vylepšení osvětlení kuchyňského prostoru. design: Martin Tochaczek

The Map

Hlavním tématem tohoto lustru je část italské mapy – místo s jezerem Lago D´Orta, nazývané “the tap country”, což je lokace, kde se soustřeďují výrobci koupelnových baterií. Hlavním tématem je tedy voda a optická hra světla a bublin v ní. Lustr je navržen pro studio DC 616, které je stěžejním dovozcem těchto výrobků s velkou tradicí. Základem konceptu The MAP je kterákoliv mapa na světě s vodní plochou. Ať už půjde o vaši oblíbenou destinaci letní dovolené, nebo rybník kde Vám dobře berou, obojí Vám přetavíme do podoby krásného lustru…

Hotel President

Do restaurace hotelu President jsme navrhli a vyrobili “do nekonečna” se zrcadlící světelné nápisy. Hotelové lobby a recepci zdobí lustry sestavené ze svítidel Luxlighting TUBE. Do celého hotelu jsme vyráběli také informační systém v podobě gravírovaných cedulek a instalovali jsme mini projektory, které svítí na stěny čísla pokojů.

Interiér přesně podle vašich představ

Nezávazná poptávka


clear