Návrh osvětlení interiéru

Toužíte po tom, aby se osvětlení vašeho interiéru navzájem harmonicky doplňovalo? Aby k sobě jednotlivá svítidla ladila a vytvářela požadovaný efekt, který se může zásadně lišit podle toho zařizujete-li kancelář, hotel, nebo vlastní byt?

Výběr a rozmístění svítidel v interiéru

Napište nám pomocí kontaktního formuláře nebo zavolejte a svěřte nám své představy o náladě interiéru a funkcích, které by v něm osvětlení mělo plnit.

Podle toho pro vás připravíme studi ve které citlivě s ohledem na charakter a design interiéru rozmístíme vhodná svítidla do půdorysu. Doplníme ji fotografiemi pro inspirací a lepší představu o tom, jak bude navržené osvětlení v interiéru vypadat.

Výpočet osvětlení

V případě, že si nejste jistí správným výběrem nebo počtem svítidel pro dosažení optimální hladiny osvětlení, rádi Vám zpracujeme návrh a výpočet umělého osvětlení, který bude v souladu s normovými hodnotami ČSN pro konkrétní interiér.

Technická
dokumentace
pro stavbu

  • Technické informace pro stavbu, elektrikáře a sádrokartonáře – ovládání, příkony (W), způsoby zapojení, pozice umístění transformátorů a pod.

  • Okótované pozice svítidel, a rozměry vestavných otvorů pro zapuštěná svítidla do sádrokartonů nebo napínaných podhledů.

  • Podrobný montážní výkres, LED instalací určených pro nepřímé osvětlení a speciální světelné efekty.

  • Infromace pro dodavatele Inteligentních systémů, řízení elektroinstalace a ovládání světelných scén.

3D vizualizace
projektu s novým
osvětlením

Prostřednictvím 3d programů vymodelujeme Váš projekt, do kterého umístíme nové světelné řešení. Výslednou scénu ověříme fotorealistickou vizualizací.

Dokončené realizace

RD Sokolov

V rámci projektu rodinného domu v Sokolově jsme pojednali netradičním způsobem osvětlení kuchyně za pomoci kolekce MERCUR. Nad jídelním stolem vévodí na přání zákazníka na míru vyrobený lustr ENTITY. V hale je pak použit unikátní světelný objekt PLANKTON, evokující podmořský hlubinný svět . Více o tomto lustru a dalších exkluzivních produktech ze skla se dozvíte v sekci zakázková výroba.

RD Chodov

Pro mladého Architekta jsme navrhli interiérové osvětlení do rodinného domu v Chodově u Karlových Varů.

Vila Chomutov

Při návrhu osvětlení architektonického objektu moderní rodinné vily v Chomutově jsme s majiteli projednali jejich představy a připravili návrh osvětlení který jsme po postupných úpravách upravili dle jejich požadavků . Při realizaci stavby jsme řešili potřebné detaily přímo na místě s dodavateli elektroinstalace a zhotovitelem podhledů.

Osvětlení přesně podle vašich představ

Nezávazná poptávka


clear